Liberty Rooms Logo

Liberty Rooms * Bielsko-Biała

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku

(czwartek do godz. 15:00)

Elizjum

Opis przestrzeni

20 -metrowa, bardzo klimatyczna, kameralna strefa, w której czas płynie zupełnie inaczej.

Doskonałe miejsce na relaks, wyciszenie, a także naładowanie się pozytywną energią na kolejne dni.

Zapraszamy!

Cennik

01

PAKIET DLA DWOJGA

02

PAKIET DLA PRZYJACIÓŁ
(do 3 par)

O strefie Elizjum

Pokoje na godziny - Bielsko–Biała

Masz ochotę na chwileczkę zapomnienia? A może jesteś w trasie ze swoją drugą połówką i naszła Was ochota na romantyczne uniesienia? Zapraszamy do skorzystania z oferty pokoi na godziny w Bielsku-Białej. Mamy doskonale wyposażoną, kameralną strefę relaksu – Elizjum, w której spędzicie miłe chwile we dwoje lub z grupą przyjaciół. Oferujemy klimatyczne wnętrza, wygodne meble wypoczynkowe i dyskrecję, która będzie towarzyszyła Wam już od pierwszych chwil wynajęcia pokoju.

Klimatyczny pokój do wynajęcia w Bielsku-Białej

Gościom wynajmującym pokój na godziny w naszym hotelu w Bielsku, zapewniamy pełną dyskrecję i anonimowość. Dysponujemy nierzucającym się w oczy parkingiem, na którym bezpiecznie zostawisz swój pojazd. Zadbaliśmy też o zróżnicowaną stylistykę oraz wystrój wnętrz – strefa Elizjum zachęca do zrelaksowania się, wyciszenia emocji, pozytywnie nastawia do świata. Jeśli odwiedzasz Bielsko i interesują Cię pokoje na godziny – serdecznie zapraszamy do rezerwacji u nas.

Pokój na godziny w Bielsku - zapraszamy do rezerwacji wolnych terminów

W naszych pokojach na godziny miło spędzisz czas, zrelaksujesz się we dwoje albo w większym gronie. Przede wszystkim jednak będziesz mógł spędzić niezapomniane chwile w zupełnie innej rzeczywistości niż na co dzień. Te kilka godzin doładuje Twoje wewnętrzne akumulatory, pozwoli Ci się zrelaksować oraz sprawi, że nabierzesz dystansu do problemów dnia codziennego. Nie musisz daleko szukać – znajdziesz nas przy ulicy 1 Maja w Bielsku-Białej. Zapomnij o sąsiadach za ścianą i sztywnych regułach obowiązujących w hotelach . W naszych pokojach na godziny jesteś w pełni anonimowy!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze strefy Elizjum i pokoi do wynajęcia w Bielsku-Białej

Czujesz się zmęczony, znudzony codziennością, przeładowany rutyną i potrzebujesz chwili relaksu we dwoje? Pokój do wynajęcia to najprostszy sposób na to, aby zapomnieć o stresie i spędzić niezapomniane chwile. Bielsko-Biała oferuje wiele atrakcji. Od dziś na ich liście możesz umieścić również Liberty Rooms – nasz niesamowity hotel, w którym czas płynie zupełnie inaczej. Jesteś zainteresowany ofertą? Sprawdź, kiedy możesz nas odwiedzić!