Liberty Rooms Logo

Liberty Rooms * Bielsko-Biała

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku

(czwartek do godz. 15:00)

Grey & Anastasia

Strefa Grey & Anastasia

Opis przestrzeni

80 – metrowa strefa z trzema niezależnymi miejscami do wypoczynku oraz wyposażeniem które doda odrobinę pikanterii i z pewnością pomoże urozmaicić spędzony czas.

Jeśli chcesz się poczuć jak bohaterowie słynnej książki, to miejsce jest dla Ciebie.

Pobyt tutaj będzie niezapomnianą przygodą!

Cennik

01

PAKIET DLA DWOJGA

02

PAKIET DLA PRZYJACIÓŁ
(do 3 par)

03

PAKIET XXL (do 6 par)

O strefie
Grey & Anastasia

Pokój Greya i Anastasii

Większość z nas ma skrywane fantazje, ale tylko nieliczni decydują się je urzeczywistnić. Jeśli chcesz wprowadzić odrobinę pikanterii do swojego życia, strefa Grey & Anastasia, którą oferujemy w Liberty Rooms, to idealne miejsce dla Ciebie oraz Twojej drugiej połowy. Składa się ona z trzech pokoi doskonałych do spędzenia wyjątkowych chwil z towarzyszącą osobą. Jeśli szukasz pomysłu na romantyczny wieczór dla niej i dla niego, strefa Grey & Anastasia spełni wszystkie Twoje pragnienia.

Niezapomniany wieczór panieński w Bielsku-Białej

Strefa Grey & Anastasia to doskonałe miejsce dla par pragnących spędzić wspaniałe chwile tylko we dwoje, ale sprawdzi się równie znakomicie podczas wyjątkowych imprez. W naszych pokojach w Bielsku–Białej zorganizujesz na przykład niepowtarzalny wieczór panieński, który z pewnością przyspieszy bicie serca zarówno u przyszłej panny młodej, jak i pozostałych uczestniczek imprezy. Zapraszamy do skorzystania z oferty Liberty Rooms!

Pomysł na romantyczny wieczór dla niej i dla niego

Wiemy, jak wiele par chciałoby spełnić swoje najskrytsze fantazje, ale potrzebna jest im odpowiednia atmosfera intymności, a także całkowitej prywatności i swobody. Właśnie takie warunki stworzyliśmy w strefie Grey & Anastasia, która zapewni Tobie oraz Twojej drugiej połowie mnóstwo niezapomnianych wrażeń. To świetny pomysł na romantyczny wieczór zarówno dla niej, jak i dla niego — dzięki nam spędzicie naprawdę wyjątkowe chwile tylko we dwoje.

Niezapomniana impreza w strefie Greya i Anastasii

Strefa Greya i Anastasii to nie tylko świetny pomysł na romantyczny wieczór dla niej oraz dla niego, który wprowadzi do codzienności pary szczyptę pikanterii. To również idealne miejsce na imprezę ze znajomymi, na przykład na wieczór panieński, ale też na spotkanie w nieco większym gronie. Niezależnie od Twoich planów, jesteśmy przekonani, że nasz pokój zaspokoi wszystkie potrzeby. Zachęcamy do kontaktu z Liberty Rooms!