Liberty Rooms Logo

Liberty Rooms * Bielsko-Biała

Zapraszamy od poniedziałku do czwartku

(czwartek do godz. 15:00)

Masaże

Masaże Bielsko-Biała

Masaże
w Bielsko-Białej

Zapraszamy na masaże relaksacyjne i klasyczne równoległe dla Par, Pań i Panów.

Nasza para masażystów będzie na Was czekać.

Po długim tygodniu podaruj sobie odrobinę przyjemności :):)

Cennik masaży

01

1 OSOBA

02

PARA

Zapraszamy do rezerwacji 500 341 342

O masażach

Hotel z masażem dla dwojga

Spontaniczność to bardzo ważny i potrzebny w każdym związku element. To ona pozwala zaskakiwać, wnosi do związku powiew świeżości, zaskoczenia. Kiedy jej brakuje – wkrada się rutyna, która zabija całą chemię. Jeśli czujesz, że wy także potrzebujecie odmiany – skorzystajcie z oferty Liberty Rooms – wyjątkowego hotelu, w którym spędzicie romantyczne chwile połączone z masażem dla dwojga. Zrelaksujcie się, wyciszcie ciało i umysł, a wstąpi w Was zupełnie nowa energia i… ochota na więcej!

SPA i masaż dla dwojga – przeżyjcie niezapomniane chwile

Kąpiel w jacuzzi połączona z masażem lub wspólny prysznic z pewnością rozgrzeją Wasze zmysły. W Liberty Rooms mamy wszystko, czego potrzebujecie, aby spędzić miłe chwile, naładować akumulatory, obudzić namiętność i wnieść powiew świeżości do Waszego związku. Wizyta u nas połączona z pobytem w SPA i masażami dla dwojga może być świetnym prezentem z okazji rocznicy znajomości, ślubu, albo sposobem na fantastyczną randkę.

Romantyczny masaż dla dwojga w wyjątkowym miejscu na Śląsku

Delikatny dotyk rozluźniający mięśnie, zmysłowy zapach olejków, ciepło i delikatna muzyka – czy znasz bardziej relaksujące połączenie? W Liberty Rooms na Śląsku oferujemy Klientom spędzenie wolnego czasu na romantycznym masażu dla dwojga. Jesteśmy przekonani, że dzięki niemu oderwiecie się od codzienności i spojrzycie inaczej na Wasz związek.

Jesteś zainteresowany spędzeniem czasu w naszym hotelu? Zadzwoń, aby sprawdzić dostępne